Masz konto na Facebooku? Jeśli chcesz pomóc w rozwoju darmowego serwisu ogłoszeniowego możesz
udostępnić Pajeczniak.pl oraz obserwować/polubić nasz profil FB - dziękujemy!
⊗
Sprzedam lub zamienię , możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu , kontakt wyłącznie telefoniczny do godziny 18 , nie odpowiadam na wiadomości i SMS , kupujący zwolniony z opłaty skarbowej.
Do sprzedania ładny i zadbany golf plus 1.6TDI rok 2011 , sprowadzony do kraju z Niemiec w 2014 , auto do jazdy od zaraz z ważnym badaniem technicznym do 11.2026r , przy przebiegu 220000km duży serwis na kwotę 4000zl - faktura , alternator po regeneracji 800zl , lakier bez korozji , progi zdrowe , wnętrze zadbane , silnik pracuje bardzo ładnie , ma moc , zawieszenie bez luzów , hamulce sprawne , wyposażenie ; klimatronic dwustrefowy - sprawny , wspomaganie kierownicy , abs , kontrola trakcji , czujniki cofania przód +tyl , alufelgi , halogeny , 10xairbag , 4x elektryczne szyby , elektryczne i podgrzewane lusterka , welurowa tapicerka , tempomat , komputer pokładowy , skórzana wielofunkcyjna kierownica , 2xpodlokietnik , radio , centralny zamek , oryginalny wypinany hak , zdjęcia przedstawiają sprzedawany pojazd , wszystkie szyby oryginalne łącznie z przednią , możliwość sprawdzania na stacji diagnostycznej na koszt kupującego , dane do sprawdzania w bazie cepik EL 6A154 vin WVWZZZ1KZBW558957 data pier rej 13.04.2011 Przebieg 230000
Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Motoryzacja › Samochody osobowe › Volkswagen). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki. ⊗
Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności! ⊗