Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMebleSypialnia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Łóżko FDM tapicerowane Rino,160*200cm

Cena: 1 135 zł / sztukę

Drodzy przyjaciele! Jeśli szukasz wysokiej jakości łóżek i materacy w przystępnej cenie W dobrych cenach- już znalazłeś produkt, którego potrzebujesz! Nasza firma SL MARKET zaoferuje Państwu najlepsze produkty podłogowe najlepsza cena. W razie potrzeby zapewniamy konsultacje w języku ukraińskim lub rosyjskim.

AKCIJA - DOSTAWA DARMOWA

AKCIJA-RABAT 5% 

RATY- PKO BANK

KONTO BUSINESS (PKO BANK)

90×200cm. - 995 złotych.
120×200cm.- 1085 złotych.
140×200cm-1130 złotych.
160×200cm.-1195 złotych.
180×200cm.- 1259 złotych.

Łóżko tapicerowane RINO to obowiązkowa pozycja dla tych, którzy poszukują stylowego iwygodnego wypoczynku. Połączenie klasycznego designu znutką nowoczesności odmieni każdą sypialnię isprawi, że przebywanie wniej będzie czystą przyjemnością.

Łóżko tapicerowane RINO

Aby zyskać na funkcjonalności łóżka, dodaliśmy do niego podnoszony stelaż. Dwa siłowniki gazowe ułatwiają jego podnoszenie, nie trzeba użyć dużo siły, aby go unieść.Rozstaw listew wstelażu jest odpowiedni, aby materac na nim leżący miał zapewnioną właściwą wentylację, aprzy okazji nie uległ odkształceniu. Dzięki temu nie osadza się wnim ani wilgoć czy roztocza imożemy cieszyć się higienicznymi warunkami snu podczas każdej nocy. Sprężynujące listwy umieszczone wspecjalnych uchwytach pracują wraz zmateracem, co dodatkowo korzystnie wpływa na wygodę. Wykonano je wtaki sposób, aby nie rozwarstwiały się inie .

Kupowanie stało się owiele łatwiejsze, ponieważ dzięki See My Model mamy możliwość zobaczenia, jak dany produkt będzie wyglądał wnaszych wnętrzach - wszystko to za sprawą rzeczywistości rozszerzonej (AR). Zobacz swoją sypialnię wzbogaconą onasze łóżka. Nie trzeba mieć specjalnych okularów, wystarczy tylko smartfon.

Pozwól sobie na zakup wymarzonego przedmiotu!

Łóżko tapicerowane RINO

Aby zyskać na funkcjonalności łóżka, dodaliśmy do niego podnoszony stelaż. Dwa siłowniki gazowe ułatwiają jego podnoszenie, nie trzeba użyć dużo siły, aby go unieść.Rozstaw listew wstelażu jest odpowiedni, aby materac na nim leżący miał zapewnioną właściwą wentylację, aprzy okazji nie uległ odkształceniu. Dzięki temu nie osadza się wnim ani wilgoć czy roztocza imożemy cieszyć się higienicznymi warunkami snu podczas każdej nocy. Sprężynujące listwy umieszczone wspecjalnych uchwytach pracują wraz zmateracem, co dodatkowo korzystnie wpływa na wygodę. Wykonano je wtaki sposób, aby nie rozwarstwiały się inie niszczyły oraz służyły przez wiele lat.

Łóżko tapicerowane RINO zpojemnikiem na pościel

Każde łóżko powinno być wygodne, ale iużyteczne. Dlatego zastosowanie podnoszonego stelaża wmodelu RINO umożliwiło wygospodarowanie miejsca na głęboki pojemnik na pościel iłatwy do niego dostęp. Dzięki temu zyskujemy dodatkową przestrzeń, którą można wykorzystać jako schowek. Przylega on bezpośrednio do podłogi, awięc można chować wnim ciężkie rzeczy bez obawy zapadnięcia się dna. Tym samym łóżko RINO to nie tylko wygodne miejsce do spania, ale ipraktyczny oraz pojemny mebel.

Konstrukcja łóżka tapicerowanego RINO

Aby łóżko służyło przez długie lata, musi być wykonane zsolidnych materiałów. Dlatego też do jego budowy wykorzystaliśmy wysokiej jakości płytę meblową. Jest ona trwała oraz odporna na odkształcenia izniszczenia. Zastosowane do jej montażu wkręty odużej średnicy stabilizują całość isprawiają, że łóżko jest wytrzymałe oraz nie skrzypi nawet podczas najbardziej niespokojnych nocy. Dodatkowe łączenie usztywniające gwarantuje, że elementy łóżka są ze sobą dobrze zespolone.

CHARAKTERYSTYKA ŁÓŻKA:

Konstrukcja zwysokiej jakości płyty meblowejcharakteryzującej się wytrzymałością oraz łatwością wutrzymaniu czystości

Obicie zmateriału Trinity lub Paris- nowoczesny wygląd zdekoracyjnymi przeszyciami zagłówka, przypominającymi kostki czekolady

Podnoszony stelaż metalowy- Stelaż wspierany jest mechanizmem podnoszenia - dwa siłowniki gazowe. Posiada brzozowe sprężynujące listwy

Prosty zagłówek- łóżko przylega całym wezgłowiem do ściany, nie pozostawia ztyłu pustej przestrzeni

Pojemnik na pościel- znajduje się pod całym łóżkiem. Rzeczy pozostają wukryciu

Do samodzielnego montażu- zalecamy składanie łóżka wdwie osoby

Elementy włóżku połączone są za pomocązłączy meblowych mimośrodowych, charakteryzujących się połączeniem, którego nie widać zzewnątrz mebla

Zastosowanełączenie usztywniającesprawia, że elementy łóżka są ze sobą dobrze połączone

Prosty iszybki montaż.Do każdego łóżka dołączamy zestaw montażowy oraz instrukcję.

Dostawa po wszystkiej Polskie transportom DPD w terminie 5 dniej.
GARANTIJA 5 LET.
NIP 8272338898, 732-675-556,  serg71.72.90@gmail.com
SL MARKET SERGIY PILYUGIN
NAJLEPSZY PRODUKTY ZA NAJLEPSZYMY CENNIKAMY.

  • Stan:Nowy
  • Marka:FDM
  • Powierzchnia spania:160x200
  • Rodzaj łóżka:podwójne
  • Informacje dodatkowe:z zagłówkiem, ze stelażem, pojemnik na pościel otwierany do góry
  • Kolor mebla:róż, inny kolor, buk, biały, niebieski, wanilia
  • Wykonanie mebla:tapicerowane

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 8 dni
Rozpoczęcie: 04.05.2024, 11:23, zakończenie: 27.07.2024, 12:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


slmarket

 732 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)