Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneŚciany i elewacje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pustak Ścienny Alfa P+W żużlowobetonowy

Oferta wygasła!

Cena: 6,30 zł / sztukę

Przedstawiamy państwu nasz produkt Pustak AFA P+W 50x24x24 cm 8 sztuk/m2 można stosować jako element konstrukcyjny w budownictwie jednorodzinnym ,budownictwie użyteczności publicznej innych obiektów takich jak garaże, przechowalnie , budynki inwentarski. Pustaki żużlobetonowe ALFA służą do stawiania ścian zewnętrznych nośnych, ścian osłonowych i wewnętrznych konstrukcyjnych. Pustaki posiadają certyfikat zakładowej kontroli produkcji. Wyrób spełnia wymagania higieniczne, zdrowotne i ochrony środowiska. Dostarczamy towar pod wskazany adres samochodami samowyładowczymi. Nasze ponad 40-letnie doświadczenie gwarantuje jakość i profesjonalizm zarówno w produkcie jak i w obsłudze klienta.
Posiadamy szeroki asortyment materiałów budowlanych. Ceny producenta !

www.betoniarniaswiniarski.com.pl

Kontakt
kom. 603 756 273
kom. 695 939 134

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 24.01.2024, 10:46, zakończenie: 15.06.2024, 09:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Producent

 603 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska