Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

praca dodatkowa zdalna

Poszukuje do współpracy zdalnej rzetelną i kreatywną Kobiete - zajęcie idealne dla mam lub kobiet, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą iść na etat bądź pracujac na etacie nie wystarcza jedna wypłata.

Ok 20h tygodniowo

Elastyczny czas pracy

Zarobki na początek do 3000 zł

Praca w 100% zdalna

Pełne wsparcie i darmowe szkolenia

Rozliczamy US

Projekt rozwojowo-zarobkowy

Żadne konta czy ankiety czy telegramy

Od osób zainteresowanych współpraca wymaga się: dostępu do internetu, chęci do nauki, otwartej głowy i pozytywnego nastawienia

Proste działania w internecie plus kontakt / rozmowy z drugim człowiekiem - więc konieczna otwartość na drugiego człowieka

Zapraszam do składania aplikacji

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 18 dni
Rozpoczęcie: 06.12.2023, 21:59, zakończenie: 14.03.2024, 12:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


NataliaBylewska

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)