Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneHydraulika i systemy kominowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zabezpieczenie pompy ciepła monoblok

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Cena: 1 890 zł / sztukę

Dzień dobry,

mam do zaoferowania System Antyzamarzaniowy S.A.Z. firmy Perfexim

System rozwiązuje nam problem w przypadku zasilania, braku prądu z sieci. Malutka pompka która zjest zasialana z akumulatora utrzymuje ruch wody w układzie, wykorzystując zakumulowanie ciepło z budynku. Akumulator podtrzymuje działanie pompy przez tydzień do temperatury do - 7 stopni C poniżej 0, bądź 48 godzin do - 20 C.

wysyłam na emaila instrukcje montażu w celu zaznajomnienia.

 

Jest to alternatywa dla zaworów nadmiarowoupustowych, glikolu, UPSa komputerowego który daje napięcie na sterownik i pompę obiegową pompy ciepła.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 21.10.2023, 12:52, zakończenie: 13.05.2024 08:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


tgsieradz

 661 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)