Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemDoradztwo i konsulting). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wymień okna i drzwi z dotacją Czyste Powietrze

Oferta wygasła!

Cena: 100 zł / poradę

Jeśli Twoja stolarka okienna lub drzwiowa wymaga wymiany, a Twój budżet domowy nie pozwala na taki wydatek - skorzystaj z dotacji programu Czyste Powietrze. Skontaktuj się, a my wspólnie z Tobą rozpatrzymy do którego poziomu dofinansowania się kwalifikujesz. Być może otrzymasz dofinansowanie w wysokości 70% lub nawet 100% wg. maksymalnych progów dotacji. W takim pprzypadku twój wkład na wymianę okien i drzwi będzie więc niewielki w porównaniu do całości kosztów. W dalszym etapie również zajmiemy się całością, począwszy od wypełnienia dokumentacji po docelową usługę obejmującą wymianę stolarki okiennej i drzwiowej.

Zapraszamy do kontaktu. Rozmowa nic nie kosztuje.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i jest tylko zaproszeniem do rozmów.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 25.08.2023, 16:54, zakończenie: 15.10.2023, 15:37

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


bursztyn

 886 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska

Informacje dodatkowe

  • Nie odpisujemy na emaile i wiadomości sms