Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoArchitektura i geodezja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Świadectwo energetyczne budynku

Sporządzam Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Budynku, Lokalu Mieszkalnego oraz Części Budynku Stanowiącej Samodzielną Całość Techniczno - Użytkową. 

Świadectwo Charakterystyki Energetycznej budynku jest dokumentem niezbędnym do uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku po zakończeniu budowy, oraz dokonania jego sprzedaży lub wynajmu.

To jest każdego rodzaju budynku:
-domów jednorodzinnych wolno stojących i w zabudowie szeregowej,
-lokali mieszkalnych w budownictwie wielorodzinnym,
-budynków wielorodzinnych kamienice, bloki osiedlowe i inne,
-budynków użyteczności publicznej, szkoły, hotele, kina, biura ,hale sportowe
-obiektów komercyjnych, jak galerie handlowe, hale fabryczne, markety, magazyny, obiekty przemysłowe,
-części wydzielonych, stanowiących samodzielną całość techniczna - użyteczną, jak lokale handlowo - usługowe w budynkach wielorodzinnych, 
-dowolnej wielkości, niezależnie od sposobu ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

mgr inż. Paweł Pawelec 
Uprawnienia: Studia Podyplomowe Politechnika Łódzka, Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska nadające uprawnienia do wykonywania zawodu audytora i certyfikatora energetycznego.

Jestem wpisany do Rejestru osób uprawnionych do wykonywania świadectw energetycznych pod numerem 8411 z dnia 2011-05-20 w Ministerstwie Rozwoju i Technlogogii.

Sprawdź mnie w rejestrze osób uprawnionych na podanej stronie: rejestrcheb.mrit.gov.pl/rejestr-uprawnionych

Czas realizacji: do 2-3 dni. 

Zamawiając Świadectwo Charakterystyki Energetycznej w mojej firmie - masz gwarancję rzetelności, legalności wykonanej usługi i pewność oddania swojego budynku w Starostwie.

Nie uczę się na błędach i nie zaczynam działalności - mam doświadczenie w wykonywaniu świadectw .

Posiadam wykształcenie w branży – mgr inż. Budownictwa Ogólnego To twoja GWARANCJA I PEWNA USŁUGA.

Do zakresu usług wchodzi wykonanie:
1. Przeprowadzenie wywiadu na stanie, dotyczącego obecnego stanu przegród /murów, okien, dachu, itp./, systemu grzewczego i innych istotnych elementów niezbędnych do wykonania obliczeń,
2. Zapoznanie się z dokumentacją budowlaną /projektem budowlanym, rzutami, przekrojami oraz opisem technicznym, itp./,oraz inwentaryzacja /jeżeli jest konieczna/.
3. Wykonanie obliczeń na postawie zebranych informacji - jest to pełne obliczenie, które uniemożliwia podważenie przez Nadzór Budowlany, 
4. Wystawienie świadectwa charakterystyki energetycznej w formie papierowej /w dwóch egzemplarzach/ i elektronicznej na CD, zgodnie z Rozporządzeniem,
5. Do projektu standardowo dołączone są kopie uprawnień i zaświadczenia posiadania obowiązkowego ubezpieczenia OC - potwierdzone pieczątką firmy za zgodność z oryginałem,


Usługa dotyczy: sporządzenia jednego świadectwa energetycznego każdego domu czy mieszkania bez ograniczeń - dowolnej powierzchni. Warunkiem jest posiadanie kompletnej dokumentacji technicznej budynku - budowlanej ( PROJEKTU ). 
Świadectwa - wykonuję osobiście, a nie poprzez pośrednika. 
Kontakt: tel: 608 123 830, 0694 434 314 e-mail: pawel.pawelec@op.pl 

Uwaga: Z konieczności częstych wyjazdów, mój nr tel może znajdować się poza zasięgiem – w takim przypadku proszę o kontakt mailowy lub sms’em.
 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 06.02.2023 13:04
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 31.01.2023, 18:14, zakończenie: 01.08.2024, 11:51

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


pawel_pawelec

 608 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska