Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemSport, turystyka i rekreacja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

E-BIKE Wypożyczalnia elektrycznych rowerów MTB

Dzień Dobry.

Wypożyczalnia BIKE-BUS oferuje do wynajęcia elektryczne rowery MTB.

Rowery nowe, bardzo dobrze wyposażone, silnik 70Nm, amortyzator powietrzny z możliwością blokady, szerokie opony terenowe, bateria 500Wh( 70-80 km super zabawy). Rowery posiadają lokalizatory GPS(klient nie zabłądzi w lesie:))

Oferuję wypożyczenie sprzętu z możliwością dowiezienia do klienta a także zorganizowaniu transportu sprzętu oraz klientów w wybrane miejsce. Możemy umówić się na start w wybranej miejscowości i odbiór po całym dniu jazdy w miejscu gdzie klient kończy wycieczkę. 

Cena wypożyczenia roweru 1 dzień:

-Rockrider E-ST 900-100zł

-Kross Level Boost 2.0-120zl

W przypadku chęci wypożyczenia sprzętu razem z transportem ceny ustalane indywidualnie.

Zapraszam do kontaktu.

 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Ostatnie zmiany: 22.06.2022 21:13
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 21.06.2022, 18:56, zakończenie: 22.12.2022, 21:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


kamil89

  726 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)