Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaNasiona, nawozy i preparaty). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wapno magnezowe, węglanowe, czarna kreda,tlenko

Cena: 111 zł / tonę
  1. Oferuję sprzedaż wapna nawozowego z dostawą całosamochodową na miejsce

Dostępne  wapna :

▪️Nawóz wapniowo  węglanowy CaO  min .50%.Wapno węglanowe bezpieczne dla upraw,działa wolniej niż tlenkowe oraz dłużej przynosząc doskonałe efekty.

▪️Wapno magnezowe MgO

  •  Wapno tlenkowe 

▪️Czarna kreda . Cechuje go bardzo dobry,bogaty skład :kreda jeziorna,kalcyt, miękki węglan wapnia , a także  składniki próchnicowe humusowe, fulwowe, oraz huminy.Ponadto wiele  mikro i makroolementów:magnez,sód, azot,żelazo, potas,siarkę,bor fosfor mangan,cynk,i miedz. Nawóz ten utrzymuje i reguluje odpowiedni poziom ph ,co w efekcie prowadzi do skuteczniejszego pobierania przez rośliny uprawne makroskładnikow z podłoża i w rezultacie wyższe plony, sanityzuje glebę,oczyszcza z grzybów,bakteri i gnilnych i mikroorganizmów chorobotworczych.Pod każdy rodzaj uprawy. Można stosować w rolnictwie ekologicznym.

                                        Wapna posiadają Atest !!!

                       Wystawiamy fakturę do uzyskania dopłat

Oferta usługi wysiewu wapna w oddzielnym ogloszeniu.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 12.02.2023 20:42
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 14.04.2022, 17:26, zakończenie: 07.08.2024, 07:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


Andrzej366

 606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)