Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoOgrodzenia i brukarstwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Bramy, furtki, przęsła na wymiar - producent og

Oferta wygasła!

FIRMA RAMAMET zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz profesjonalnym montażem bram i ogrodzeń.
Od początku swojej działalności stawialiśmy na jakość i zadowolenie Klienta. Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez wszystkie lata działalności oferowane przez firmę usługi i produkty stoją na najwyższym poziomie. Materiały i technologia z których korzystamy pozwalają nam na stworzenie produktów trwałych i odpornych na czynniki zewnętrzne.

W naszej ofercie również montaż napędów do bram oraz domofonów i wideodomofonów.


Zapewniamy Państwu kompleksową wysoką jakość świadczonych usług od pomiaru i uzgodnień poprzez produkcję do pełnego montażu.

Wykonujemy ogrodzenia z:
- siatki
- paneli
- sztachet metalowych
- ogrodzenia z bloczków łupanych i modułowych
- ogrodzenia palisadowe

Działalność prowadzimy na terenie województwa łódzkiego.

www.ramamet.com 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 01.07.2021, 09:27, zakończenie: 17.04.2024, 05:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


ramamet

 534 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)