Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyInstalacje i naprawyElektryka i elektronika). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Fotowoltaika-panele-bezpłatna wycena.

Firma GreenM z Sieradza zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych od wielu lat, dlatego jest gwarancją wiedzy, doświadczenia i bezpieczeństwa.

Jakość nie ilość - zaprojektujemy i wykonamy instalację PV na miarę Twoich potrzeb bez zbędnego jej przewymiarowania i nabijania kosztów. 

Załatwimy wszelkie formalności w zakresie podłączenia instalacji do Twojego zakładu energetycznego, bezpłatnej wymiany licznika na dwukierunkowy, wyjaśnimy możliwość zwrotu inwestycji w ramach ulgi termomodernizacyjnej czy złożymy za Ciebie wniosek w III naborze w ramach programu „Mój Prąd”.

Dobierzemy również najlepsze rozwiązanie dla rolników oraz firm - istnieje kilka bardzo korzystnych możliwości dofinansowania, leasingu lub kredytowania.

Pracujemy na sprzęcie markowym i sprawdzonym. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z producentami paneli fotowoltaicznych oraz inwerterów, dlatego mamy atrakcyjne ceny.

Po realizacji zamówienia  klient jest przeszkolony w zakresie użytkowania instalacji PV, nie zrywamy kontaktu z klientem - zapewniamy „opiekę posprzedażową”.    

Podczas spotkania i wykonania wstępnego audytu i wyceny klient nie ponosi żadnych kosztów.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie dopasować kredyt, którego rata nie przekroczy miesięcznego rachunku za prąd.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 735 385 999
 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Ostatnie zmiany: 13.09.2021 08:44
Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 09.05.2021, 22:31, zakończenie: 13.10.2021, 08:39

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Robert_GreenM

  735 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)