Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemZwierzęta, rolnictwo i środowisko). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ścinanie i wycinka drzew, podcinanie gałęzi.

Cena: 100 zł / godzinę
do negocjacji

Zajmujemy się wycinką drzew, krzewów i podcinaniem gałęzi w trudnych warunkach kolizyjnych z budynkami, ogrodzeniami, liniami energetycznymi, telefonicznymi, itp.

Wycinkę drzew oraz podcinanie gałęzi prowadzimy z użyciem podnośnika koszowego - zwyżki o wys. roboczej 21 m, wysięgu bocznym 12 m oraz udźwigu 225 kg/2 os. + 65 kg.

Zatrudniamy pilarza posiadającego 15 letnie doświadczeni zawodowe na stanowisku pilarz - drwa w LP. Do podcinania gałęzi na wys. do 5 m używamy podkrzesywarki akumulatorowej. Zajmujemy sie również redukcją i prześwietlaniem koron drzew oraz podcinanie pielęgnacyjne.

Szczegóły dostępne są na www.kalemba.pl/uslugi-pilarz-wycinka-scinanie-drzew-przycinanie-galezi-w-trudnych-warunkach-kolizyjnych-niebezpiecznych-pielegnacja-drzew-krzewow/

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 23.08.2023 09:10
Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 07.04.2021, 21:39, zakończenie: 07.07.2024, 11:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


djandre

 787 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • 100 zł