Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoWynajem sprzętu). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wynajem podnośnika koszowego

Oferuję wynajem podnosników koszowych wraz z operatorem. Oferujemy wynajem dla firm i osób prywatnych, godzinowy lub długoterminowy. W ofercie posiadamy podnosniki koszowe o wysokości roboczej do 30 m. Są to nowe i nowoczesne urządzenia ciche, nie dymią nie pozostawiają wycieków. Podnosniki posiadają duzy wysięg boczny, mozliwe jest podanie koszem w punkt nawet nad istnijącymi nizszymi zabudowaniami a nawet z drugiej strony ulicy. Czasem warto rozważyć stosunek ceny do jakości i możliwości podnośnika np. wieszanie banera długości 30 m, czy mycie szyb praktycznie od początku do końca budynku wykonane z jednego ustawienia podnośnika.Oszczędza to czas (a więc i pieniądze) mały podnośnik będzie się przestawiał 5 razy żeby objąć ten sam obszar działania. Swoje usługi oferujemy w Zduńskiej Woli, Sieradzu, Łasku, Poddębicach i całym województwie łódzkim.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 03.02.2021, 08:42, zakończenie: 14.10.2021, 08:34

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sawbud

  786 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Płatność gotówką lub przelewem , zamówienie telefoniczne lub email, pojazd podstawiony na określoną godzinę w umówione miejsce