Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneDrzwi i bramy garażowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Bramy i drzwi garażowe na wymiar, uchylne

Oferta wygasła.Cena: 190 zł / m2

W naszym asortymencie dostępne są następujące rozwiązania:
- bramy uchylne (nieocieplone i ocieplone – do obiektów ogrzewanych)
- bramy dwuskrzydłowe (nieocieplone i ocieplone – do obiektów ogrzewanych)
- drzwi wejściowe

Na życzenie Klientów montujemy w bocznej ścianie obiektu lub w skrzydle bramy dodatkowe drzwi, a także wprowadzamy okna bądź przeszklenia na całej szerokości bramy. Proponowane udogodnienia doświetlają wnętrze i zwiększają funkcjonalność garażu.

Bramy uchylne:
Przy tym modelu zastosowany został praktyczny, wysokoprężny system otwierania, który gwarantuje swobodne unoszenie i lekkie opadanie bramy. Jako producent bram garażowych dbamy o komfort użytkowania naszych produktów. Udało nam się wypracować model konstrukcji, która nie wymaga wysiłku oraz dużej mocy wkładanej w otwieranie i zamykanie. Istnieje także możliwość wyposażenia układu w automatykę sterującą BFT bądź SOMFY.

Konstrukcja:
Ościeżnica powstała na bazie ocynkowanych profili zamkniętych o wymiarach 60x50mm, zaś skrzydła wykonano z tego samego materiału o rozmiarach 30x40mm i grubości 1,5mm. Dodatkowo konstrukcja została wzmocniona poprzez zastosowanie dwóch poziomych poprzeczek także wykonanych z profili 30x40mm.

Stosujemy wysokiej jakości wypełnienie zarówno przy modelach uchylnych, jak i dwuskrzydłowych ocieplanych. Wewnętrzną stronę konstrukcji wypełnia panel PCV oraz warstwa styropianu o grubości 2cm (na specjalne zamówienie także o grubości 13cm). Zewnętrza strona została wykonana z blachy trapezowej i akrylowej w odcieniach z palety RAL.
W przypadku modeli nieocieplonych wypełnienie wykonane jest z blachy trapezowej bądź akrylowej w odcieniach z palety RAL.

*podana cena dotyczy 1m2 bramy garażowej nieocieplanej

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Rozpoczęcie: 19.12.2020, 22:11, zakończenie: 21.09.2021, 18:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


knapstal

  664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)