Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoWynajem sprzętu). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Podnośnik koszowy - zwyżka21 m.

Posiadamy podnośnik koszowy - zwyżkę na przyczepie 21m. Podnośnik wynajmujemy wraz z uprawnioną obsługą operatorską posiadającą kwalifikacje wydane przez UDT.

Posiadamy podest marki Niftylift model 210 o wysokości roboczej 21 m i wysięgowi bocznemu 12 m, udźwig - 225 kg. Masa podestu tylko 3,5 tony (nie zniszczy trawy i kostki brukowej).

                         Nasz podnośnik koszowy możesz wykorzystać do następujących prac:

- prace budowlane, dekarskie, malowanie dachów

- wycinka drzew

- montaż reklam

- usuwanie śniegu, sopli

- montaż i demontaż ozdób Świątecznych itp.

Szczegóły wynajmu naszego podnośnika dostępne są na naszej stronie internetowej www.kalemba.pl/wynajem-wypozyczalnia-podnosnika-koszowego-uslugi-podestem/

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 02.06.2023 10:53
Wygasa za 19 dni
Rozpoczęcie: 26.11.2020, 22:12, zakończenie: 14.06.2024, 21:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


djandre

 787 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Cena wynajmu podnośnika wraz z obsługą operatorską wynosi 150 zł/godz.