Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaPodzespoły samochodów osobowychUkład napędowy, paliwowy i wydechowy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kompl Instalacja Gazowa Sekwencyjna*DIEGO LS

Cena: 200 zł / sztukę

Witam, Państwa : Na Sprzedaż Posiadam 3 Letnią Kompletną Instalację Gazową Sekwencyjną " DIEGO LS " Do Auta. Instalacja Parę Dni Temu Została Wyjęta z Auta i w 100% Jest Sprawna. Auto Było Odpalane Rano Po Złapaniu Odpowiedniej Temperatury Przełączało Się Na Gaz. W Skład Instalacji Wchodzą a Mianowicie !!! * Reduktor. * Centralka. * Filtr Gazu. * Wlew Gazu. * Cewka z Bezpiecznikami. * Sterownik DIEGO LS. * Wtryski. * Listwa z Wężykami. * Oraz Kompletne Oporządzenie Przewodowe Od komputera Do Listwy Itp.Itd. Wszystko Co Jest Potrzebne Do Zainstalowania Instalacji Gazowej Do Auta. Cena Za Całom Kompletną Instalację Gazową 200 zł. Istnieje Możliwość Wysyłki. Wówczas Koszt Wysyłki Ponosi Kupujący. Więcej Info Pod Num Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 18.05.2020, 07:42, zakończenie: 17.06.2020, 07:42

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


dlugi0703

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)