Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Telefony i KomputeryTablety i akcesoria). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Poleasingowy tablet Microsoft Surface Pro

Cena: 2 000 zł / sztukę

Surface Pro to innowacyjna linia komputerów przenośnych znanego do tej pory głównie z oprogramowania Windows, amerykańskiego koncernu Microsoft. Koncern dołączył w ten sposób do elitarnego "klubu" wraz z firmą Apple, która jako jedyna do tej pory, szczyciła się że produkuje urządzenia komputerowe, łącząc jednocześnie własny software i hardware. Jako flagowa seria komputerów przenośnych, linia Surface wykona jest absolutnie bez kompromisów: najlepsze materiały, matryce dotykowe IPS UltraHD, bardzo niska waga, wsparcie dla najlepszego na rynku pióra aktywnego Surface Pen oraz unikalne oprogramowanie graficzne Plumbago (bezpłatne), które jest dziełem pododdziału Garage Works Microsoft. Jakość i materiały mają swoją cenę, stąd też produkty z linii Surface są bardzo drogie, stojąc na jednej półce cenowej z produktami Apple z linii Macbook Pro. 

My oferujemy Państwu unikalny, ultra-mobilny (tylko 780 gram), tablet poleasingowy Microsoft Surface 3 Pro, pracujący na systemie operacyjnym Windows 10 Pro 64 bit. Na takim komputerze można spokojnie pracować z pakietem MS Office, jak również wykorzystać ekran UltraHD do rozrywki. 

Proponowany przez nas tablet to najwyższa możliwa wersja wyposażenia, z procesorem Intel Core i7, 8GB RAM oraz 240GB szybkim dyskiem półprzewodnikowym SSD. Dodatkowo, w cenie tabletu otrzymujecie Państwo oryginalną, dedykowaną klawiaturę Microsoft Type Cover, która sama kosztuje na rynku ok. 500zł.

Tak jak na pozostałe komputery poleasingowe w naszej ofercie, udzielana jest na ten sprzęt 12 miesięczna gwarancja. U nas możecie Państwo zakupić sprzęt poleasingowy także na raty 0% (RRSO 0%) oraz zapłacić bez dopłat kartą kredytową. Zakupiony poprzez nasz sklep internetowy komputer, dostarczymy do Państwa ubezpieczoną przesyłką kurierską, także za pobraniem na swój koszt. Więcej informacji na naszej stronie internetowej: scrascom.pl/poleasingowy-microsoft-surface-pro-3-i7-windows-10

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Wygasa za 22 dni
Rozpoczęcie: 13.12.2019, 13:59, zakończenie: 03.09.2020, 17:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Scrascom

  692 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Kurier i pobranie w cenie komputera Dokładne dodatkowe zdjęcia na życzenie