Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Hurtowe ceny paliw płynnych - Dystrybucja Borim

Oferta wygasła.

Poszukujesz sprzedawcy paliwa płynnego w atrakcyjnych cenach? Wybierz Borim! Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości paliwa pochodzące od pewnych dostawców takich, jak Lotos Paliwa Sp. z o.o., Orlen Paliwa, BP S.A., czy Total Polska. Gwarantujemy konkurencyjne, hurtowe ceny paliw, transport paliwa na terenie całej Polski maksymalnie w 48 godzin oraz elastyczne warunki współpracy. Chcesz poznać szczegóły? Sprawdź na borim.pl/oferta/paliwa lub zadzwoń pod nr tel. 32 218 87 20.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Rozpoczęcie: 20.11.2019, 13:58, zakończenie: 14.05.2020, 12:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


borim

  322 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska

Informacje dodatkowe

  • Transport na terenie całej Polski.