Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweVolkswagen). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Okazja*Vw Bora 1,6 SR*Roczny Gaz*1 Wł w Pol*SD

Oferta wygasła.

Cena: 7 000 zł / samochód

Witam Wszystkich Państwa Zainteresowanych Aukcją. Na Sprzedaż Wystawiam Ładnie Utrzymanego Volkswagena Borę. Rok Produkcji 1999 o Pojemności Silnika 1,6 SR Benzyna+Gaz z Roczną Instalacją Gazową Sekwencyjną BRC. Auto Sprowadzone Zostało Do Polski w 2018 Roku. I Od Tego Też Czasu Użytkowane Tylko i Wyłącznie Przez Jednego Właściciela w Polsce. Moim Zdaniem Jest Jeszcze w Oryginale. Progi i Podłoga Również Bardzo Ładnie Utrzymane. Autko Zawsze Było i Po Dziś Dzień Jest Garażowane. Instalacja Gazowa Sekwencyjna "BRC" Zainstalowana Była w 2018 Roku w Listopadzie. Więc Homologacja Na Instalację Gazową Aktualna Jest Do Listopada 2028 Roku. Wszystkie Niezbędne Papiery Od Instalacji Posiadam i Gaz Oczywiście Jest Odnotowany w Dowodzie Rejestracyjnym. Mogę Dodać Iż Od 2018 Roku Wszelkie Naprawy Zawsze Były Wykonywane Na Bieżąco. Na Pewno Był Zrobiony Cały Kompletny Rozrząd. Świece + Przewody i Cewka. Filtry Oleje Itp Itd. Silnik 1,6 Śmiga Bardzo Ładnie Zarówno Na Benzynie Tak i Na Gazie. Zawieszenie Również Nie Ma Sobie Na Dzień Dzisiejszy Nic Do Zarzucenia. Prowadzi Się To Autko Bardzo Przyjemnie i Nie Jeden Model Dużo Lat Młodszy Może Tylko i Wyłącznie Pozazdrościć Temu Autku Ponieważ Naprawdę Jest To Model Bory Bardzo Ładnie Utrzymanej. Stan Blacharski Wraz z Progami Nie Ma Sobie Nic Do Zarzucenia. Bora Nosi Normalne Ślady Użytkowania. Z Pewnością Nie Posiada Nigdzie Dziur Ani Rdzy. Opłaty: Przegląd Techniczny Jak i Ubezpieczenie Oce Aktualne Na Cały Rok Do Grudnia 2020 Roku. Bora Jest Naprawdę w Bardzo Dobrym Stanie i Jak Ktoś Szuka Takiego Właśnie Modelu To Zapraszam Na Oględziny i Jazdę Próbną Bo Na Pewno w 100% Watro. Dodam Jeszcze Iż Bora Jest Na Oponach Letnich z 8/9 Milimetrowym Bieżnikiem z 2017 Roku. Więcej Informacji Mogę Udzielić Telefonicznie. Pod Numerem Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Rozpoczęcie: 27.10.2019, 19:20, zakończenie: 24.05.2020, 12:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


karoltipo

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Pajęczno (cały powiat)