Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneŚciany i elewacje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pustak szlifowany Wienerberger 25 Profi na klej

Oferta wygasła.

Cena: 7,95 zł / sztukę

Pustak typu PROTHERM szlifowany przeznaczony do budowy zewnętrznych ścian z dociepleniem. Murowany na cienkospoinową zaprawę do murowania Porotherm Profi, której zastosowanie znacznie przyspiesza prowadzenie prac budowlanych i poprawia parametry cieplne muru.

Grubość ściany: 25 cm.

Dane techniczne:
wymiary 250x373x249mm
klasa wytrzymałościowa kl.15!
waga 1szt. - ok. 18,6kg!
zużycie - 11szt/1m2

1 paleta - 72szt.

Cena za 1szt. brutto bez transportu.

Zaprawa do murowania w cenie cegły - 1 worek 25kg na 2 palety!

Koszty transportu wyliczamy indywidualnie w zależności od miejsca rozładunku.

Oferujemy w najlepszych cenach materiały budowlane wraz z dowozem do klienta! Nie martw się o logistykę, transport oraz jakość produktu! Zawsze fachowo doradzimy i znajdziemy optymalne rozwiązanie na Twoją kieszeń!

Jako duży oficjalny dystrybutor firm Knauf Insulation, Knauf Therm, Austrotherm, Mapei, Farby Kabe, Fast, Tytan, Kerakoll, Klimas Wkret-Met, BMI Icopal, Betard, Stropex, Drewbet, PRO, Bella-Plast gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz bardzo dobre ceny!

Zadzwoń i zapytaj!

Składy Budowlane Podgórscy - jakość i doświadczenie w budowie Twojej inwestycji!

www.podgorscy.eu

Zapraszamy do zakupów!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Rozpoczęcie: 16.08.2019, 13:05, zakończenie: 01.04.2020, 21:55

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


PTY77

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska