Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczeRozrzutniki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Mały jednoosiowy rozrzutnik obornika N250/2 4 t

Cena: 19 200 zł / rozrzutnik

Prezentowany jednoosiowy rozrzutnik do obornika N250/2 jest dostępny zarówno w wersji z dwubębnowym poziomym adapterem typu 2x ślimak i 2x kolec, jak również w opcji mieszanej (ślimak i kolec), z mechanicznym napędem przenośnika podłogowego. Cechą charakterystyczną maszyny są solidnie wykonane, wyważane dynamicznie bębny roztrząsające o średnicy 89 mm, zapewniające niezawodną pracę w każdych warunkach oraz wyprodukowane z wysokogatunkowego metalu burty, odporne na działanie korozji.

Rozrzutnik N250/2 posiada pneumatyczny układ hamulcowy, który może występować w wersji jedno bądź dwuprzewodowej. Maszyna została w pełni przystosowana do dogodnego łączenia się z dolnym zaczepem ciągników. W wyposażeniu standardowym urządzenie jest dostępne z ochronną siatką, mocowaną z przodu maszyny. Kolor nadwozia: zielony RAL6010.

W ofercie wiele innych maszyn !!
Transport cała Polska !!!
Udzielamy RAT na niski procent %%%

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Ostatnie zmiany: 30.01.2020 13:37
Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 03.06.2019, 09:56, zakończenie: 20.06.2020, 13:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Seba96

  500 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska