Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczeŁadowacze i cyklopy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ładowacz czołowy trzy-sekcje Euroramka !!! T25/

Cena: 6 900 zł / sztukę

Ładowacz trzy-sekwencyjny, euro-ramka, udźwig 650kg CIEKAWOSTKA !!! ( Udzwig mozna zwiększyć zmieniając pompę w traktorze na mocniejszą )Ładowacze czołowe służą do prac załadunkowych i rozładunkowych, wywozu obornika i materiałów sypkich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu produkujemy ładowacze jedno dwu i trzy sekcyjne o udźwigu 650 i 1600kg. Ładowacze mogą być wyposażone w hydrauliczny i elektrohydrauliczne sterowanie Joystickiem.Ładowacz idealnie współpracują z osprzętem naszej produkcji takim jak:-chwytak do bel, krokodyl do obornika, widły do palet, łycho-krokodyl czy wycinak do kiszonki.Dysponujemy transportem na terenie całego kraju !Świadczymy usługę montażu !Udzielamy rat fabrycznych na niski %W ofercie również wiele innych !!!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Ostatnie zmiany: 20.08.2019 09:59
Wygasa za 28 dni
Rozpoczęcie: 09.05.2019, 12:49, zakończenie: 19.09.2019, 09:59

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Seba96

  519 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska