Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Eseje, recenzje, wypracowania, konspekty, itp.

Oferta wygasła.

Witaj Studencie i Uczniu!
Jeśli masz kłopot z napisaniem pracy – zadzwoń lub napisz! Chętnie pomogę – posiadam 14-letnie doświadczenie w dziedzinie pisania prac i współpracuję z zespołem naukowców z różnych kierunków studiów, np. z:
• pedagogiki, psychologii, socjologii, resocjalizacji, pielęgniarstwa, dietetyki, fizjoterapii;
• ekonomii, prawa, marketingu, nauk społecznych, zarządzania, administracji, rachunkowości, logistyki, turystyki i rekreacji;
• polonistyki, historii, kulturoznawstwa, teologii, filozofii, edukacji, stosunków międzynarodowych, polityki społecznej, politologii, filmu.
Zapewniam oryginalność tekstu, poprawną stylistykę oraz formę pracy. Redaguję również prace po napisaniu jako doświadczony polonista.
Ogłoszenie jest ważne w całym kraju i za granicą!
Prace krótkie do 2 stron – już od 35 zł.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Pajeczniak.pl!

Rozpoczęcie: 18.01.2019, 21:40, zakończenie: 19.09.2019, 15:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Anita71

  665 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska