Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczeniePozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rolety super materiał prestige najtaniej

Oferta wygasła.

Cena: 5 zł / 1

Przedmiotem aukcji są docinane na wymiar podany przez klienta rolety z materiału Prestige. Jest to elegancki materiał dla wymagających. W składzie, którego obok poliestru znajdziemy naturalne składniki tj. juta, włókna papierowe. Przenikanie światła w zależności od koloru 35 do 50%.Czyścić odkurzaczem na niskich obrotach lub wilgotną ściereczką. Nie szorować. Najwyższej jakości półfabrykaty są produkcji polskiej.
Prawidłowe wymiary rolety to :szerokość szyby wraz z listwami przyszybowymi, oraz wysokość ramy okiennej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, odpowiadamy na wiadomości, również w niedzielę i święta. Czas wysyłki do 5 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie.

Cena 5 zł jest ceną za każde rozpoczęte 5 cm szerokości rolety. Szczegółowy cennik na zdjęciu. Niebieska rubryka w tabeli dotyczy rolet do 150 cm długości, natomiast zielona rolet balkonowych do 220cm.Możliwy montaż.

Więcej informacji pod numerem telefonu 537-112-272 lub e-mailem hausmajstersklep@gmail.com

Ostatnie zmiany: 28.03.2018 10:45
Rozpoczęcie: 25.06.2017, 13:33

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


hausmajster

Lokalizacja

  • cała Polska